Instalatorstwo
Wod-Kan C.O. i Gaz
Bryś Henryk

ul. Brzozowa 19
45-920 Opole

tel. 693-349-290

O nas

Firma „Instalatorstwo Wod. – Kan., C.O. i Gaz. Henryk Bryś” istnieje od 2009 roku. Wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w domkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, mieszkaniach w mieście. Zajmujemy się także sprzedażą materiałów instalacyjnych i grzewczych. Teren naszej działalności obejmuje województwo opolskie i województwa ościenne.

Pomimo tego, iż nasza firma istnieje od 2009 roku, działalność praktyczną w tej dziedzinie prowadziliśmy dużo wcześniej, to jest już od 1983 roku. Oprócz wyżej wymienionych usług, zajmujemy się też instalacją wodnego ogrzewania podłogowego. Zakładamy kotłownie gazowe i olejowe do 100 KW, programatory do sterowania obiegów grzewczych, pompy głębinowe i odśrodkowe, hydrofory itp.

Jesteśmy Autoryzowanym Instalatorem renomowanego producenta branży grzewczo-instalacyjnej Vaillant Saunier Duval. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć szeroki zakres usług montażu i serwisu kotłów grzewczych, pomp ciepła, central wentylacyjnych, fotowoltaiki, itd.

Wysokie kompetencje techniczne pozwalają nam na udzielanie kompleksowego wsparcia przy realizacji inwestycji – począwszy od doboru rozwiązania, po sprzedaż, dostawę, montaż i uruchomienie, a na końcu także serwis urządzeń.