Instalatorstwo
Wod-Kan C.O. i Gaz
Bryś Henryk

ul. Brzozowa 19
45-920 Opole

tel. 693-349-290

Nasze usługi

Firma Instalatorstwo Wod-Kan C.O. i Gaz Bryś Henryk z Opola świadczy szeroki zakres usług, które są związane z doborem, montażem, uruchamianiem oraz serwisem instalacji technicznych w budynkach. Należą do nich w szczególności systemy centralnego ogrzewania z nowoczesnymi wysokosprawnymi i przyjaznymi środowisku naturalnemu źródłami ciepła. Są nimi np. kondensacyjne kotły gazowe oraz pompy ciepła. Dodatkowo zajmuje się także innymi rodzajami instalacji stanowiących wyposażenie budynków. Są to m.in. instalacje elektryczne, instalacje wodne, kanalizacyjne, czy gazowe, a także instalacje centralnego odkurzania. Świadczymy także usługi ogólnobudowlane i wykończeniowe tj tynki, posadzki anhydrytowe, kafelkowanie, wiercenie otworów/przepustów techniką diamentową w betonie i innych materiałach.

Posiadamy niezbędne kwalifikacje jak np. uprawnienia FGAZ konieczne do wykonywania specjalistycznych prac przy urządzeniach z czynnikami chłodniczymi. Pozwala nam to na prowadzenie usług związanych z systemami klimatyzacji, a przede wszystkim dla pomp ciepła typu SPLIT i innego rodzaju.

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w branży, przeprowadzamy dobór, montaż, uruchomienie i serwis urządzeń. Nasze prace wykonujemy zarówno w budynkach nowych jak też modernizowanych. W przypadku nowoczesnych i często złożonych systemów ogrzewania, wentylacji, podgrzewania wody użytkowej itd., kluczową kwestią pozostaje obsługa serwisowa. Zapewniamy w tym zakresie obsługę zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną. Posiadamy wysokie kwalifikacje do prowadzenia specjalistycznych prac.

Jesteśmy związani z renomowanym producentem marek Vaillant i Saunier Duval. Jako Autoryzowany Instalator prowadzimy naszą działalność na terenie całego kraju zależnie od warunków ustalonych z Klientem. Większość prac podejmujemy jednak na terenie województwa małopolskiego.